Elektro Oáza - elektro spotřebiče a elektroinstalační materiál

Elektro Oáza

Rychlý kontakt


Maděra a Šípek, spol. s r.o.

Bílkova 116

290 01, Poděbrady

tel +420 325 600 300

email recepce@oaza.cz

tel +420 325 600 311

email eshop@oaza.cz

GPS: 50°7'59.508"N, 15°6'1.037"E

Místo zpětného odběru 
světelných zdrojů
Elektro Oáza > Aktuality

LIMO BAR vstupuje do Oázy vydáno 28.02.2013

LIMO BAR vstupuje do Oázy

Pořiďte si domů kvalitního pomocníka na přípravu limonády se spoustou šikovného příslušenství. Značka LIMO BAR získala prestižní cenu za inovace v kategorii domácích výrobníků sody za rok 2012.

LIMO BAR limonáda u Vás doma

Když se český zákazník rozhodl koupit kvalitní výrobník sody za méně než 1.500 Kč, měl donedávna omezené až prakticky nulové možnosti. Novinka v nabídce LIMO BARu toto mění. Je tady nový výrobník LIMO BAR Start.

Ne každý potřebuje super-cool, hi-tech produkt s aurou celebrity, za který zaplatí balík. Je spousta lidí, kteří mají rádi produkty estetické, funkční a odolné dostupné za rozumnou cenu. Přesně takto uvažujícím zákazníkům jde naproti nový výrobník domácí limonády (a sody) LIMO BAR Start.

LIMO BAR Start

v sobě kombinuje estetickou vyváženost, kvalitu, nabídku funkcí a to vše s ideálním poměrem ceny a výkonu. LIMO BAR Start dostanete za doporučenou cenu 1.299 Kč, a to v pestrobarevném balení, s velkou bombičkou CO2, pevnou litrovou láhví s funkcí Click&Fix a víčkem.

LIMO BAR Start obsahuje klíčovou technologii FSS, díky které vyrobíte z jediné bombičky C02 až dvojnásobné množství sody než v případě konkurenčních produktů. Navíc model Start opravdu skvěle vypadá a bude se ve vaší kuchyni skvěle vyjímat.

Pro ty z vás, kteří se chtějí trochu plácnout přes kapsu a získat něco extra, máme v nabídce modely Smart-W a Smart Turbo. Oproti modelu Start obsahují technologii BBT (regulace velikosti bublinek) a modely Turbo navíc speciální technologii pro výrobu až 135 litrů limonády z jediné bombičky CO2.

Kompletní nabídku výrobníků sody, sirupů a příslušenství LIMO BAR naleznete v obchodním domě Elektro Oáza a v internetovém obchodě www.oaza.cz.
vydáno 28.02.2013 | přečteno:2910x

Odběr novinek:

rss Atom kanál (rss)
igoogle iGoogle
Jsme autorizovaným prodejcem značek: