Elektro Oáza - elektro spotřebiče a elektroinstalační materiál

Elektro Oáza

Rychlý kontakt


Maděra a Šípek, spol. s r.o.

Bílkova 116

290 01, Poděbrady

tel +420 325 600 300

email recepce@oaza.cz

tel +420 325 600 311

email eshop@oaza.cz

GPS: 50°7'59.508"N, 15°6'1.037"E

Místo zpětného odběru 
světelných zdrojů
Elektro Oáza > Aktuality

Espresso Tassimo vydáno 18.10.2011

Espresso Tassimo

Novinka podzimu Tassimo, revoluční systém pro přípravu teplých nápojů, s nímž dostanete přesně to, co si přejete, a to okamžitě. Latte macchiato, cappuccino, káva, čaj nebo horká čokoláda – stačí si jen vybrat z našeho sortimentu tu správnou kapsli T DISC, vložit ji do přístroje a stisknout tlačítko.

Plnouautomatické ovládání jedním tlačítkem

Čárový kód na každé kapsli T DISC obsahuje informace o správném množství vody, době spaření a přesné teplotě, každý nápoj proto bude vždy perfektně připraven

Velký výběr teplých nápojů

Čerstvě připravená káva, latte macchiato v efektních třech vrstvách, cappuccino, espreso, caffé crema, horká čokoláda Milka a čaj.

Kvalitní značky zaštiťují TASSIMO

Prémiové značky,jako jsou Jacobs Krönung, Milka a Bosch, jsou puncem kvality, na kterou se můžete spolehnout. Žádná čekací doba: spotřebič je vždy okamžitě připraven k použití.

Nízká spotřeba energie

Inovativní technologie průtokového ohřívače zahřívá vodu pouze při požadavku na vytvoření nápoje a spotřebič se okamžitě vypíná po každém procesu přípravy nápoje.

Integrovaný LED ukazatel Vás stále informuje o aktuálním průběhu přípravy nápoje – rychle a nekomplikovaně.
Plnoautomatické rozeznání a příprava nápojů včetně možnosti manuálního přizpůsobení.
Žádný přenos chutí mezi jednotlivými nápoji. Proces spaření se děje přímo v kapsli, navíc po každém procesu spaření dochází k automatickému vyčištění trysek horkou párou.
Výškově nastavitelná podesta na šálky je vhodná pro všechny velikosti hrníčků a skleniček A díky automatickému čisticímu a odvápňovacímu programu máte ještě více času na své blízké nebo hosty.

Kouzlo je ukryto v čárovém kódu

Inteligentní technologie čárového kódu TASSIMO umožňuje vychutnat si svůj oblíbený lahodný nápoj stiskem jednoho tlačítka. Inteligentní technologie čárového kódu TASSIMO a harmonická souhra přístroje a kapslí T DISC umožňuje, že si každý uživatel může vychutnat svůj oblíbený lahodný nápoj, a to stiskem jednoho tlačítka. Ať už máte chuť na klasické espreso, krémovou kávu, mléčnou specialitu či horkou čokoládu, Tassimo připraví každý nápoj individuálně, tak aby byl naprosto perfektní. Automat TASSIMO si přečte čárový kód uvedený na kapsli T DISC, aby zjistil veškeré informace, které jsou pro přípravu daného nápoje nezbytné: potřebné množství vody, čas spaření a teplotu. Převedeno do praxe, uživatel je schopen připravit si ihned aromatickou kávu, espreso či latte macchiato, ale také nápoj typu zelený čaj, protože přístroj zvolí nižší teplotu, než potřebuje např. káva.

Inteligentní kapsle T DISC

Kvalita nápoje se již nerovná výši tlaku v přístroji. Dnes veškeré dění probíhá v kapslích T DISC. Kapsle T DISC jsou patentovány a svým speciálním tvarem jsou určeny pouze pro přístroje TASSIMO. Obsah kapsle je dle druhu nápoje individuálně zkomponován pro systém TASSIMO. Každá kapsle je do použití perfektně uzavřena, aby byla chráněna vůně a chuť. Unikátní spařovací komora kapsle T DISC umožňuje, že je každý šálek čerstvě připraven. Proces spaření u každého nápoje probíhá výhradně uvnitř kapsle T DISC, přístroj TASSIMO může být proto používán střídavě milovníky kávy i milovníky čaje, každý nápoj si vždy zachová své unikátní aroma. Inteligentní systém T DISC zajišťuje, že nedochází k přenosu chutí mezi jednotlivými po sobě připravovanými nápoji, a to díky plně automatickému čištění párou, které proběhne po přípravě každého nápoje.

Prémiové značky – přesně dle Vašeho gusta

Se systémem Tassimo si můžete vychutnat horké nápoje v kvalitě jako z kavárny, a to úplně jednoduše – stisknutím jednoho tlačítka. Na Vaši individuální chuť a vysoké nároky jsou připraveny naše prémiové značky:
Od roku 1966 je káva Jacobs Krönung jednou z nejoblíbenějších německých značek a je známa především díky svému nesrovnatelnému aroma.
Milka ve svém nezaměnitelném lila balení existuje již od roku 1901. Dnes, stejně jako dříve, je sladkým pokušením pro malé i velké.

V naší nabídce jsou všechny dostupné Espressa a kapsle Tassimo.
více informací na eshopu www.oaza.cz »

Ilustrační video:vydáno 18.10.2011 | přečteno:5457x

Odběr novinek:

rss Atom kanál (rss)
igoogle iGoogle
Jsme autorizovaným prodejcem značek: