Elektro Oáza - elektro spotřebiče a elektroinstalační materiál

Elektro Oáza

Rychlý kontakt


Maděra a Šípek, spol. s r.o.

Bílkova 116

290 01, Poděbrady

tel +420 325 600 300

email recepce@oaza.cz

tel +420 325 600 311

email eshop@oaza.cz

GPS: 50°7'59.508"N, 15°6'1.037"E

Místo zpětného odběru 
světelných zdrojů

Podporujeme

Seznam dobrých činů a podporovaných subjektů.


Charitativní BĚH BAREV pro nadaci Centrum pro všechny

Spolek Centrum pro všechny je rodinné centrum zaměřené na poskytování integračních volnočasových aktivit.
Běh barev byl odstartován na lázeňské kolonádě v Poděbradech dne 25.5.2019 v 10:30. Běh barev není obyčejným během na čas, ale především dnem plným zábavy. Nezáleželo na věku, ale ani na způsobu přesunu ze startu do cíle, protože barvám neutečeš! Celá akce se nesla v duchu podpory dětí, kterým život zkomplikovala rakovina. Děkujeme za podporu všem účastníkům i organizátorům, protože nejenom peníze, ale hlavně zážitky jsou to, co jim opravdu chybí.
S velkou radostí jsme spolku Centrum pro všechny předali darovací šek v hodnotě 40 000 Kč.

Děkujeme všem!

Klub Hornomlýnská - Centrum Filipovka

Darováním pračky do Klubu Hornomlýnská jsme podpořili jeho úžasnou a blahodárnou činnost. Děkujeme za jejich péči potřebným dětem.
Více se dozvíte na stránkách klubu www.hornomlynska.cz.

Hlučná samota 2013

I letos podporujeme benefiční festival Hlučná samota. Nezmeškejte v pátek 26. dubna 2013, tentokrát na Výstaviště v Lysé nad Labem.

Letos nám zatroubí a zarecitují Prago Union v živém provedení i jako DJ set. Zatančit si můžete na mladou kytarovou krev jménem Airfare a jarní pohodu přivezou i momentálně tak trochu lokální Kazety.

Veškerý výtěžek ze samoty půjde tentokrát do Afriky. Konkrétně do jedné misie ve východní Tanzánii, kde se starají o mladé náctileté matky, které jsou bez domova a bez pomoci misie i bez budoucnosti.

Každého návštěvníka odměníme 5% slevou na celý sortiment.

Více informací o festivalu na www.hlucnasamota.info

Podporujeme Oslavy 875 let od založení obce Žehuň a 130 let od zřízení dobrovolného hasičského sboru.

Ve dnech 6. až 8. července 2012 se budou konat oslavy výše uvedených výročí.
Více se dozvíte na stránkách obce Žehuň www.zehun.cz.

Den dětí s podtitulem Poděbradský poklad

Akce se koná 26.5.2012 od 10:00 do 17:00.
AREÁL DDM SYMFONIE A CÍRKVE BRATRSKÉ
Program Dne dětí naleznete na stránkách www.ddmpodebrady.cz.

Podporujeme benefiční festival Hlučná samota

Hlučná samota je nymburský benefiční hudební festival. Čtvrtý ročník se uskuteční 13. dubna 2012 v Kulturním domě v Nymburce. Přijďte si poslechnout Tata Bojs, Čokovoko, nebo Vees a svou účastí podpořte dobrou věc!

Festival je benefiční. To znamená že veškerý výtěžek z akce putuje na podporu neziskových organizací. Letos se bude jednat o Farní charitu Nymburk, která z výtěžku akce doplní prostředky na nákup automobilu pro terénní pečovatelskou službu. To vše v přátelské atmosféře za kterou se vám určitě vyplatí dorazit, i když nejste zrovna z nymburského okresu. Ceny vstupenek (200 Kč v předprodeji a 250 Kč na místě) jsou také velice rozumné.

Sociální automobil:

Dne 8. dubna 2011 se konalo slavnostní předání vozu Renault Kangoo v rámci projektu „Sociální automobil“ pro Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. Naše firma je jedním ze sponzorů, kteří na tento automobil přispěli. Celou ušlechtilou akci zastřešovala firma Kompakt spol. s r.o., která tímto způsobem předala již 320. automobil. Nový automobil bude využíván na Městecku pro klienty pečovatelské služby, denního stacionáře a odlehčovacích pobytových služeb.
Sociální automobilSociální automobilSociální automobil

Věcný dar pro Letní dům:

Letní dům je občanským sdružením, které od roku 1997 pomáhá dětem a mladým lidem ve věku 6 - 26 let ze spolupracujících dětských domovů. www.letnidum.cz