Elektro Oáza - elektro spotřebiče a elektroinstalační materiál

Elektro Oáza

Rychlý kontakt


Maděra a Šípek, spol. s r.o.

Bílkova 116

290 01, Poděbrady

tel +420 325 600 300

email recepce@oaza.cz

tel +420 325 600 311

email eshop@oaza.cz

GPS: 50°7'59.508"N, 15°6'1.037"E

Místo zpětného odběru 
světelných zdrojů
Elektro Oáza > Aktuality

Pračky Samsung Eco Bubble vydáno 11.03.2011

Pračky Samsung Eco Bubble

Společnost Samsung rozšířila řadu praček s technologií Eco Bubble. Tyto pračky jsou prvními na trhu, které využívají speciální bublinky zvyšující výkonnost již od samého začátku praní. Studená voda je tak díky nim při praní stejně účinná jako voda teplá.

Samsung Eco Bubble

Bublinky pracího přípravku pronikají hluboko do prádla a rychleji se v něm rozpouštějí, takže šetřit energii, a přitom dosahují dokonalých pracích výsledků.

Jak technologie Eco Bubble funguje?

Pračky s technologií Eco Bubble jsou vybaveny speciální součástí zvanou generátor bublin. Na začátku pracího cyklu využije tento generátor napouštěnou vodu, vytvoří koncentrovanou směs pracího prostředku a nasaje velké množství vzduchu. Následně tuto směs rychle napumpuje do pracího bubnu. Téměř okamžitě po zapnutí pračky je v bubnu vidět polštář bublin plných pracího prostředku. Specialisté společnosti Samsung nedávno zjistili, že tato speciální směs je pro praní výhodnější než prací prostředek jednoduše rozpuštěný ve vodě. Tato technologie zásadně mění způsob, jímž se prací prostředek dostává do prádla.
Tyto speciální „ekobubliny“ se totiž do prádla nasáknou rychleji, proniknou hlouběji a rovnoměrněji. V okamžiku, kdy se bubliny poprvé dostanou do pracího bubnu, je již většina pracího prostředku rozpuštěná, takže celý proces nasáknutí pracího prostředku do prádla a začátek jeho působení je až čtyřicetkrát rychlejší než při běžném praní ve studené vodě. Proces se však zrychlí i u pracích programů s vyšší teplotou. Generátor vytváří bubliny po větší část fáze praní a vypne se právě v čas, aby bubliny neovlivnily máchání. Prací přípravek se rozpouští efektivněji, čímž nová technologie omezuje vznik mýdlových usazenin a bílých stop na vypraném oblečení.
Pračky s technologií Eco Bubble totiž dokážou s výborným výsledkem vyprat malou 2kg náplň čerstvě použitého prádla za pouhých 15 minut.

Eco Drum Clean

Další z nedocenitelných funkcí je funkce Eco Drum Clean, která udržuje buben v dokonalé čistotě, a to bez použití chemických saponátů, pouze kombinací vysokých otáček a vody ohřáté na 70°C. Pračky jsou navíc vybaveny i keramickým topným tělesem, které je méně náchylné k vápenným usazeninám a hromadění dalších látek, a tak na rozdíl od kovového tělesa dosahuje životnosti až 10 let.

Diamantový buben

Další přidanou funkcí je unikátní jemnost praní, kterou zaručuje nejen již dříve zmíněný generátor bublin Eco Bubble, ale také diamantový buben, jež je uzpůsoben tak, nedošlo k porušení ani těch nejjemnějších textílií. Díky této technologii již ani své jemné prádlo nemusíte pro jistotu prát v ruce, protože otvory v diamantovém bubnu, jimiž protéká voda a které způsobují zatrhávání vláken, jsou o 43% menší než u běžných bubnů, a tak je prádlo bezpečně ochráněno před zamotáním a případným poškozením.
Nové pračky můžete objednat na www.oaza.cz nebo zakoupit v obchodním domě Elektro Oáza
vydáno 11.03.2011 | přečteno:7490x

Odběr novinek:

rss Atom kanál (rss)
igoogle iGoogle
Jsme autorizovaným prodejcem značek: